bilet grupowy

Bilety grupowe upoważniają do przejazdu grup zorganizowanych, złożonych z co najmniej 10 osób.

Bilety grupowe można nabyć u konduktora w pociągu, bez ponoszenia dodatkowych opłat lub, w okresie wakacyjnym w kasach na dworcach w Trzęsaczu, Rewalu i Pogorzelicy.

Płatność można zrealizować za pomocą karty płatniczej lub gotówką.W przypadku płatności gotówkowej u konduktora, prosimy o przygotowanie wyliczonej kwoty, w celu usprawnienia sprzedaży.

Cena biletu jest stała i nie zależy od ilości przejechanych przystanków.

Przy zakupie biletu tam i z powrotem możliwa jest przerwa w podróży, np. na zwiedzanie okolicy i powrót w tym samym dniu jednym z kolejnych kursów.

Nie robimy rezerwacji miejsc w pociągach. Jedynie w przypadku grup zorganizowanych, pow. 20 osób prosimy o zgłaszanie przejazdu, kontaktując się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem. W takim przypadku prosimy o podanie  ilości podróżujących osób, miejsca rozpoczęcia podróży i planowany czas odjazdu i powrotu. Takie informacje pozwolą nam dopasować rozmiar taboru oraz uniknąć spotkania się w jednym pociągu wielu grup w tym samym czasie.

Uwaga:  zgłoszenie przejazdu grupy nie jest gwarancją wolnych miejsc w pociągach.

CENY BILETÓW

Cennik obowiązuje podczas kursów zimowych w dn. 19, 20, 21, 26, 27 stycznia 2024 r.

Uwaga: W niedzielę, 28 stycznia 2024 r. opłaty za bilety nie będą pobierane, a warunkiem skorzystaniu z przejazdów nadmorską wąskotorówką będzie dobrowolny datek do puszki wolontariusza WOŚP, w roli którego wystąpi nasz konduktor Mariusz. Cała zebrana w tym dniu kwota przekazana zostanie przez Nadmorską Kolej Wąskotorową do Sztabu WOŚP nr 6997 w Niechorzu.

  • Przejazd w jedną stronę - 24 zł  od osoby
  • Przejazd tam i z powrotem - 28 zł  od osoby

Faktury

W przypadku chęci otrzymania faktury, przed dokonaniem zakupu biletu prosimy o wcześniejsze zgłoszenie u konduktora lub kasjera, w celu wprowadzenia kodu NIP do kasy fiskalnej.

Dla usprawnienia sprzedaży prosimy o wypisanie na kartce niezbędnych danych do faktury oraz adresu korespondencyjnego, na który zostanie przesłana faktura.

Informacje dodatkowe:

Bilet grupowy upoważnia do przejazdu wszystkich członków grupy. W miarę możliwości członków jednej grupy zorganizowanej prosimy o podróżowanie razem z kierownikiem/opiekunem grupy.

Bilet grupowy na życzenie opiekuna/kierownika grupy może być wymieniony na fakturę VAT. W celu uzyskania faktury VAT należy przekazać paragon fiskalny, wraz z danymi do faktury konduktorowi w pociągu lub w kasie dworcowej. Faktura za usługę przesłana zostanie pocztą pod wskazany przez klienta adres. W celu usprawnienia procedury prosimy o wcześniejsze przygotowanie kartki z danymi do faktury oraz adresu korespondencyjnego.

W grupach zorganizowanych na każde 10 osób następna jedna osoba (opiekun) otrzymuje przejazd gratis.

Przykład: w grupie liczącej 30 osób, 28 uczestników płaci za bilet według stawek cennika, 2 osoby otrzymują przejazd bezpłatny, itd.

Uwaga: w przypadku grup zorganizowanych, dzieci do 4. roku życia (przejazd bezpłatny) nie są doliczane do ogólnej liczby członków grupy.