Wygraj voucher

Choć finał WOŚP już za nami, to aukcje internetowe ciekawych przedmiotów i atrakcji, przekazanych przez darczyńców na licytację wciąż trwają. Jedną z takich atrakcji jest jedyny w swoim rodzaju voucher, przekazany na aukcję w Allegro przez Nadmorską Kolej Wąskotorową. Zwycięzca licytacji otrzyma możliwość przejazdu pełnej trasy z Gryfic do Pogorzelicy w kabinie maszynisty. Będzie to jedyna okazja w sezonie przewozowym 2023, aby odbyć 2-godzinną podróż zabytkową koleją wąskotorową w kabinie lokomotywy spalinowej Lxd2 i zobaczyć na żywo maszynistów w akcji. Termin przejażdżki właściciel vouchera będzie mógł ustalić indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w licytacji nie tylko miłośników zabytków techniki i pasjonatów kolei wąskotorowej, ale również tych, którzy lubią w nietuzinkowy sposób spędzić czas podczas wakacji i pochwalić się znajomym ciekawym filmikiem w mediach społecznościowych.

 

Licytacja, organizowana przez gryficki sztab WOŚP potrwa do niedzieli, 12 lutego 2023 r Aukcja vouchera znajduje się na portalu Allegro pod linkiem: https://allegro.pl/oferta/przejazd-w-kabinie-maszynisty-waskotorowki-13185793401