Park Miniatur Latarni Morskich

Stacja: Niechorze Latarnia

Adres: ul. Ludna 16, tel. 691 977 977

Czas dojścia do atrakcji: 8 min.

Park Miniatur Latarni Morskich znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie latarni morskiej w Niechorzu. Planując wycieczkę po Niechorzu warto odwiedzić tę wspaniałą atrakcję turystyczną i samemu ocenić, która latarnia polskiego wybrzeża jest najpiękniejsza.

Odwiedzający park miniatur, turyści mają możliwość w jednym miejscu w 45 minut zobaczyć wszystkie latarnie polskiego wybrzeża.  Przewodnicy opowiadają o obiektach w 3 językach: po polsku niemiecku i angielsku. Wszystkie budowle wykonane są w skali 1:10 z materiałów odpornych na oddziaływanie warunków atmosferycznych, co umożliwia wystawianie modeli w parkowym otoczeniu przez cały rok.  Niezwykle rzetelne odtworzenie szczegółów latarni oraz magiczne otoczenie, pełne zadbanej zieleni sprawią, że pobyt w parku miniatur zapadnie na długo w pamięci zwiedzających. Dodatkowo na miejscu, można kupić napoje gorące, słodycze oraz drobne upominki.

Kontakt:

tel. 691 977 977

www.park-miniatur-latarni.pl

E-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.