Stacja: Trzęsacz

Adres: Deptak, ul. Klifowa 3b, tel. 604 141 783

Czas dojścia do atrakcji: 6 min.

Niepowtarzalna multimedialna wycieczka w czasie i przestrzeni. Nowoczesne rozwiązania, dzięki którym niezwykłe wydarzenia sprzed setek lat, przedstawione zostały w niekonwencjonalny i ciekawy sposób dla zwiedzających w każdym wieku. W Multimedialnym Muzeum wyjawione są najgłębsze tajemnice Bałtyku!

W czterech tematycznych, audiowizualnych salach dowiesz się od Neptuna jak doszło do tego, że budowlę pochłonął żywioł, będziesz świadkiem rozpadu pierwszych ścian zabytku, staniesz na świetlistym 15.Południku, a także przekonasz się, jak wyglądał Kościół, kiedy stał prawie 3 km od morza!

Multimedialne Muzeum na Klifie powstało we współpracy z najlepszymi europejskimi specjalistami, a prezentacja zachwyci nawet najbardziej wymagających gości. Multimedialne bodźce idealnie współgrają, oddziałując na wszystkie zmysły odwiedzających, przenosząc ich do fascynującego świata, w którym baśnie przeplatają się z żywą nauką.

Obiekt został nagrodzony wieloma nagrodami za nowatorskie podejście do przekazu historii i geografii, m.in. tytułem Ambasadora Regionu, najlepszej atrakcji w regionie wg czytelników Polska Travel, nagrodą przewodników PTTK i innymi wyróżnieniami.

Zapraszamy!

Więcej informacji na:  www.muzeumtrzesacz.pl

Tel. +48 604 141 783  +48 504 074 780

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.